Dostawa
Koszt
Dostawa jest GRATIS na terenie całej Polski.

Czas
Czas dostawy jest indywidualny dla każdego produktu i jest określony w opisie każdego przedmiotu.

Przebieg
Termin przyjazdu kierowcy jest ustalany odgórnie przez przewoźnika. Towar dostarczany jest cały tydzień, w godzinach 6-23.
Jeśli nie będzie możliwości odbioru mebli w wyznaczonym terminie, prosimy o zgłoszenie tego zaraz po otrzymaniu informacji. Dopóki meble nie zostaną załadowane, istnieje możliwość przesunięcia dostawy na kolejny termin. Można również zmienić adres dostawy na pobliski. Nie ma możliwości zmiany godzin dostawy.

Informacja o dokładnym dniu i przybliżonej godzinie dostawy wysyłana jest do klienta najpóźniej 1 dzień przed dostawą.

Nieodebranie przesyłki spowoduje wydłużenie czasu realizacji zamówienia oraz doliczenie kosztów związanych z kolejnym dowozem (niezależnie od kosztów pierwszej dostawy).

Kierowca nie ma obowiązku wniesienia towaru. Do jego obowiązków należy jedynie wydanie towaru z samochodu, a nie wniesienie go do domu czy mieszkania. W przypadku większych mebli, wniesienie ich samemu może okazać się niewykonalne, dlatego prosimy o odpowiednią organizację i przygotowanie do odbioru. Pomoc kierowcy przy wniesieniu jest jego własną inicjatywą.
 
Podczas odbioru prosimy o dokładne sprawdzenie ilości paczek. W przypadku wątpliwości dotyczących kompletności lub stanu przesyłki, prosimy o kontakt, bez względu na godzinę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium