Meble do salonu

Meble do pokoju zapewnią funkcjonalność Twojego pomieszczenia

Kompleksowe urządzenie mieszkania nie należy do łatwych zadań. Na szczęście do dyspozycji są meble do salonu, które można dopasować do niemal każdego salonu. W naszej ofercie znalazły się różnorodne zestawy mebli składające się z kilku do kilkunastu brył, które można dopasować do każdej kubatury pomieszczenia.

Klasyczne meble do salonu nie mogą obyć się bez witryn, komód i szafki RTV. Takie moduły znajdują się w naszej ofercie. W zależności od aranżacji tego pomieszczenia można wybrać te wykonane z płyty laminowanej i wykończone w macie, bądź takie które łączą w sobie wykończenie w macie i połysku w przypadku korpusów i frontów. Na uwagę zasługuje zabezpieczenie brył materiałem PCV. Dzięki temu krawędzie są dodatkowo wzmocnione. Ciekawym nowoczesnym rozwiązaniem są szafki i szuflady otwierane w systemie push to open. Gładkie bryły pozbawione klasycznych uchwytów doskonale wpisują się w minimalistyczne aranżacje. Rozwiązania takie jak zawiasy z cichym domykiem zwiększają komfort użytkowania komód w wielu zestawach mebli do jadalni, salonu czy sypialni, dostępnych w naszym meblowym sklepie internetowym. Oczywiście należy wspomnieć również o rozwiązaniach dostosowanych do systemu ogrzewania podłogowego, a więc meblach posadowionych na nóżkach. Zatem wśród funkcjonalnych rozwiązań każdy może znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania. Meble do pokoju wiszące świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie chce się zachować jak najwięcej przestrzeni użytkowej, zarówno tych o sporej kubaturze, jak i niewielkich. W pierwszym przypadku celem jest zachowanie maksymalnej oszczędności w aranżacji, a w drugim po prostu zapewnienie maksimum komfortu korzystania z danego pomieszczenia.

Design, który zachwyca nowoczesnością

Bryły meblowe w meblach do salonu nowoczesnych mogą być wyposażone w oświetlenie LED szklanych półek. Dodaje to designowi całego zestawu nutę nowoczesności, a dzięki możliwości zmiany światła na jeden z kilkunastu kolorów, codziennie mogą prezentować się w innym świetle. Oczywiście podświetlenie szklanych szafek to nie wszystko, co oferują nowoczesne meble do salonu. Wybrane kolekcje oferują prowadnice z pełnym wysuwem. W poszczególnych kolekcjach znajdują się również sofy, narożniki i fotele uzupełniające się z nowoczesnymi meblami do salonu. W ten sposób łatwo dopasować do siebie więcej elementów i utworzyć spójną aranżację w pokoju. Bryły posadowione na nóżkach mogą dodawać aranżacji lekkości, a wykonanie ich z metalu lub tworzywa sztucznego sprawia, że są również odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wybór rodzajów wybarwienia spośród białych, czarnych, brązowych, szarych brył meblowych, a także tych łączących kontrastujące barwy, stonowane i żywe sprawia, że nowoczesne meble do pokoju można dopasować zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji wnętrza. Linearne zdobienia i geometryczne uchwyty, czy też gładkie powierzchnie i wyfrezowane mechanizmy otwierania oraz tekstylne zdobienia czy duże szklane elementy na frontach to kwintesencja nowoczesnego designu, którą znajdziesz w naszej ofercie.

Corona 1 - komplet mebli salonowych Corona 1 - komplet mebli salonowych
Producent: Modeca
Cena: 1 788,00 zł
szt.
zobacz więcej
Corona 12 - komplet mebli salonowych Corona 12 - komplet mebli salonowych
Producent: Modeca
Cena: 1 744,00 zł
szt.
zobacz więcej
Corona 30 - komplet mebli salonowych  Corona 30 - komplet mebli salonowych
Producent: Modeca
Cena: 1 042,00 zł
szt.
zobacz więcej
Olivia 1 - zestaw mebli do salonu Olivia 1 - zestaw mebli do salonu
Producent: Modeca
Cena: 1 640,00 zł
szt.
zobacz więcej
Devon 12 - zestaw mebli salonowych Devon 12 - zestaw mebli salonowych
Producent: Modeca
Cena: 1 815,00 zł
szt.
zobacz więcej
Odyn 1 - komplet mebli industrialnych Odyn 1 - komplet mebli industrialnych
Producent: Modeca
Cena: 2 564,00 zł
szt.
zobacz więcej
Quos 2 - komplet mebli do salonu Quos 2 - komplet mebli do salonu
Producent: Modeca
Cena: 3 126,00 zł
szt.
zobacz więcej
Corona 25 - komplet mebli salonowych Corona 25 - komplet mebli salonowych
Producent: Modeca
Cena: 1 476,00 zł
szt.
zobacz więcej
Luna 2 - meblościanka do salonu Luna 2 - meblościanka do salonu
Producent: Modeca
Cena: 1 113,00 zł
szt.
zobacz więcej
Irys 1 - solidne meble salonowe Irys 1 - solidne meble salonowe
Producent: Modeca
Cena: 2 349,00 zł
szt.
zobacz więcej
Arkas 1 - komplet do salonu Arkas 1 - komplet do salonu
Producent: Modeca
Cena: 2 532,00 zł
szt.
zobacz więcej
Core 1 - nowoczesny zestaw salonowy Core 1 - nowoczesny zestaw salonowy
Producent: Modeca
Cena: 1 561,00 zł
szt.
zobacz więcej
Core 10 - nowoczesny zestaw salonowy Core 10 - nowoczesny zestaw salonowy
Producent: Modeca
Cena: 1 448,00 zł
szt.
zobacz więcej
Core 11 - nowoczesny zestaw salonowy Core 11 - nowoczesny zestaw salonowy
Producent: Modeca
Cena: 603,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium