Zestawy

Kompleksowe urządzenie mieszkania nie należy do łatwych zadań. Na szczęście do dyspozycji są zestawy mebli, które można dopasować do salonu, sypialni, jadalni, ale również gabinetu, pokoju dziecka czy przedpokoju. W naszej ofercie znalazły się różnorodne zestawy mebli składające się z kilku do kilkunastu brył, które można dopasować do każdej kubatury pomieszczenia.

Zestawy mebli zapewnią funkcjonalność każdego pomieszczenia

Klasyczne zestawy mebli do salonu nie mogą obyć się bez regałów, komód i szafki RTV. Takie moduły znajdują się w naszej ofercie. W zależności od aranżacji tego pomieszczenia można wybrać te wykonane z płyty laminowanej i wykończone w macie, bądź takie które łączą w sobie wykończenie w macie i połysku w przypadku korpusów i frontów. Na uwagę zasługuje zabezpieczenie brył materiałem PCV. Dzięki temu krawędzie są dodatkowo wzmocnione. Ciekawym nowoczesnym rozwiązaniem są szafki i szuflady otwierane w systemie push to open. Gładkie bryły pozbawione klasycznych uchwytów doskonale wpisują się w minimalistyczne aranżacje. Rozwiązania takie jak zawiasy z cichym domykiem zwiększają komfort użytkowania komód w wielu zestawach mebli do jadalni, salonu czy sypialni, dostępnych w naszym meblowym sklepie internetowym. Oczywiście należy wspomnieć również o rozwiązaniach dostosowanych do systemu ogrzewania podłogowego, a więc meblach posadowionych na nóżkach. Zatem wśród funkcjonalnych rozwiązań każdy może znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania. Zestawy mebli wiszących świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie chce się zachować jak najwięcej przestrzeni użytkowej, zarówno tych o sporej kubaturze, jak i niewielkich. W pierwszym przypadku celem jest zachowanie maksymalnej oszczędności w aranżacji, a w drugim po prostu zapewnienie maksimum komfortu korzystania z danego pomieszczenia.

Design, który zachwyca nowoczesnością

Bryły meblowe w zestawach mebli mogą być wyposażone w oświetlenie LED szklanych półek. Dodaje to designowi całego zestawu nutę nowoczesności, a dzięki możliwości zmiany światła na jeden z kilkunastu kolorów, codziennie mogą prezentować się w innym świetle. Oczywiście podświetlenie szklanych szafek to nie wszystko, co oferują nowoczesne zestawy mebli. W asortymencie można znaleźć również łóżka, do których można dopasować lampki i taśmy LED, a także szafy przesuwne, gdzie również sprawdzi się takie rozwiązanie. Niewątpliwie ułatwia to korzystanie w nocy i przed świtem z garderoby i zwiększa komfort śpiących jeszcze domowników, gdyż eliminuje konieczność włączania głównego światła. Bryły posadowione na nóżkach mogą dodawać aranżacji lekkości, a wykonanie ich z metalu lub tworzywa sztucznego sprawia, że są również odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wybór rodzajów wybarwienia spośród białych, czarnych, brązowych, szarych brył meblowych, a także tych łączących kontrastujące barwy, stonowane i żywe sprawia, że zestawy mebli można dopasować zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji wnętrza. Linearne zdobienia i geometryczne uchwyty, czy też gładkie powierzchnie i wyfrezowane mechanizmy otwierania oraz tekstylne zdobienia czy duże szklane elementy na frontach to kwintesencja nowoczesnego designu, którą znajdziesz w naszej ofercie.

Fonda 1 - klasyczne meble do salonu Fonda 1 - klasyczne meble do salonu
Producent: Modeca
Cena: 4 225,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fonda 2 A - klasyczne meble do sypialni Fonda 2 A - klasyczne meble do sypialni
Producent: Modeca
Cena: 4 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fonda 2 B - klasyczne meble do sypialni Fonda 2 B - klasyczne meble do sypialni
Producent: Modeca
Cena: 4 520,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fonda 4 A - klasyczne meble do sypialni Fonda 4 A - klasyczne meble do sypialni
Producent: Modeca
Cena: 4 549,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fonda 4 B - klasyczne meble do sypialni Fonda 4 B - klasyczne meble do sypialni
Producent: Modeca
Cena: 4 569,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fonda 5 - klasyczne meble do jadalni Fonda 5 - klasyczne meble do jadalni
Producent: Modeca
Cena: 3 595,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fonda 6 - klasyczne meble do salonu Fonda 6 - klasyczne meble do salonu
Producent: Modeca
Cena: 2 055,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fonda 7 - klasyczne meble do jadalni Fonda 7 - klasyczne meble do jadalni
Producent: Modeca
Cena: 2 915,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fonda 8 - klasyczne meble do salonu Fonda 8 - klasyczne meble do salonu
Producent: Modeca
Cena: 2 195,00 zł
szt.
zobacz więcej
Calvin 1 - zestaw mebli młodzieżowych Calvin 1 - zestaw mebli młodzieżowych
Producent: Modeca
Cena: 3 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
Calvin 2 - zestaw mebli młodzieżowych Calvin 2 - zestaw mebli młodzieżowych
Producent: Modeca
Cena: 2 265,00 zł
szt.
zobacz więcej
Calvin 3 - zestaw mebli młodzieżowych Calvin 3 - zestaw mebli młodzieżowych
Producent: Modeca
Cena: 2 685,00 zł
szt.
zobacz więcej
Calvin 4 - zestaw mebli młodzieżowych Calvin 4 - zestaw mebli młodzieżowych
Producent: Modeca
Cena: 3 209,00 zł
szt.
zobacz więcej
Calvin 5 - zestaw mebli młodzieżowych Calvin 5 - zestaw mebli młodzieżowych
Producent: Modeca
Cena: 4 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium