Stoliki nocne

Stoliki nocne są jednym z fundamentów komfortowej sypialni

Kompleksowe urządzenie sypialni, tak by spełniała wszystkie potrzeby zakłada wykorzystanie nie tylko dużych brył meblowych jak szafy i podwójne łóżko, ale również małych stolików nocnych. Pozwalają one bowiem na wieczorną aktywność bez konieczności włączania głównego światła i stworzenie przyjemnej i nastrojowej atmosfery, dzięki lampkom nocnym, które można na nich położyć. Oczywiście to nie jedyne zastosowanie szafek nocnych. Kompaktowe i ergonomiczne modele można znaleźć w ofercie naszego meblowego sklepu internetowego.

Stoliki nocne zwiększą funkcjonalność sypialni

W sypialni często nie ma potrzeby wstawiania dużego regału, zwłaszcza, że zwykle szafa i łóżko zajmują dużą powierzchnię. Niemniej jednak elementami, które bardzo się przydają są stoliki nocne. Można wybrać modele z jedną lub dwoma szufladami. Ciekawym wyborem mogą być także stoliki nocne z zamykaną szafką i wnęką. Wszystkie te modele świetnie sprawdzą się do przechowywania wieczornej lektury, czy tabletek i butelki wody, a także wszystkich innych rzeczy, które chce się mieć w nocy pod ręką. Wszystkie stoliki nocne dostępne w naszej ofercie są elementami większych zestawów mebli, których elementy można kupować również oddzielnie. Dzięki temu możliwe jest stworzenie monochromatycznej aranżacji opartej na bryłach o identycznym designie. Szafki nocne są na tyle kompaktowe, że można je postawić po dwóch stronach łóżka i nie zajmą wiele przestrzeni użytkowej. Warto zwrócić uwagę na łatwość otwierania szuflad, a także to, czy dany model umożliwia zamykanie ich w cichy sposób.

Stoliki nocne białe – postaw na nowoczesny design

Wybierając bryły meblowe kierujemy się nie tylko ich praktycznością, ale również estetyką. Jeśli łóżko i pozostałe meble, jak np. szafy posadowione są na nóżkach, to nie pozostaje nic innego, jak zastosować takie samo rozwiązanie w przypadku szafek nocnych. Oczywiście nie trzeba decydować się na identyczną kolorystykę, co w przypadku łóżka. Można wybrać w ramach tej samej kolekcji kontrastujące wybarwienie. W ten sposób kształt i estetyka brył są doskonale dopasowane, a jedyną różnicę stanowi kolorystyka, która dodaje nutę fantazji do jednolitej aranżacji stworzonej z brył meblowych pochodzących z tej samej kolekcji. Można zdecydować się na szafki nocne białe pozbawione klasycznych uchwytów, bądź takie wyposażone w dość duże uchwyty, znacznie ułatwiające otwieranie szafki, zwłaszcza w nocy przy zgaszonym świetle. Na bezpieczeństwo użytkowania, a także trwałość wpływa wykończenie krawędzi materiałem ABS. Dla osób, które lubią mieć budzik blisko siebie, czy to w formie tradycyjnej czy w telefonie szafki nocne będą najlepszym wyborem. Na uwagę zasługują bardzo niskie ceny w stosunku do wysokiej jakości tych produktów. Wśród wielu modeli każdy znajdzie coś odpowiedniego zarówno do stylu skandynawskiego, industrialnego, jak i glamour. Warto zauważyć, że zarówno klasyczny kształt brył, jak i kolorystyka sprawiają, że te meble sprawdzą się także do eklektycznie urządzonych sypialni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium